poniedziałek, 31 stycznia 2011

;)

Już jutro :D

I nie tylko :D

:*

7 komentarzy:

Mellan pisze...

Ulica Ptasia super sprawa ale to "i nie tylko" ..... już nie mogę się doczekać :D

Tores pisze...

Ćwir ćwir :D

qrcza-k pisze...

jestem pod napięciem

kachasek pisze...

UHKu czemu lubisz się pastwić nad nami? i mnie napięcie trzyma ;p

Mysia pisze...

Rozumiem że to jutro, to już za 55 minut, bo przelatywał koło mnie ptasiek który chciałby mieszkać na uliczce Ptasiej i pod dziobkiem sobie ćwirkał a ja coś niecoś niechcący usyszałam. Czekam z niecierpliwością na to JUTRO życzę dużo szczęścia. Pozdrawiam:)

Gosia S. pisze...

To jutro, to już dziś, łaaaaaaaaaaaaa!!!!!

An z Chatki pisze...

Wpisuję się tutaj, ponieważ wyżej jest candy :) Papiery piękne i super pomysły mają dziewczyny na kolory i stemple.Podziwiam.

Ja jednak poszukuję na polskich stronach i sklepach, trochę innych papierów ;) Róże, beże i drobne wzory sa poprostu wszędzie i mam lekki przesyt. Rozumiem, komunie i zaproszenia itd. sa potrzebne, ale ja bym chciała znależć jeszcze coś innego w ofercie sklepu.
Piepiery z większymi wzorami/motywami: moze z motylami, zegarkami, owadami, owocami, moze warzywa, cos w stylu art deco - jakies kolaze np.,z reprodukacjami Alfonsa Muchy, coś w rodzjau starej gazety, czy magazynu mody. Poprostu coś z bardziej konkretnymi wzorami, bo powiem szczerze, wszędzie widze zachowawcze papiery romantyczno- różowe, z drobnymi wzorkami.

w sklepach zachodnich sa papiery z dużymi wzorami, ale sa problemy z ich kupiem i wysyłką do Polski. Może jak dziewczyny tworza takie piękne papiery, mogłyby cos w tym rodzaju stworzyć ;)

sciskam mocno i zyczę sukcesów
An